NADİRLER
Menu

Neden Biz?

Nadirler Lojistik, uluslararası taşıma hizmetleri vermek ve yurt dışında proje alan yüklenici firmalara proje lojistiği konusunda destek olmak amacıyla ODTÜ'lü mühendisler tarafından 2005 yılında kurulmuştur.

Verdiğimiz temel hizmet, müşterilerimizin ihtiyacına uygun; coğrafi, politik ve ekonomik açıdan etkin lojistik çözümler üretmekle başlar. Firmamız, ürettiği lojistik çözümlerin uygulanmasında, yurt içi ve yurt dışı acentelerinin görev dağılımını ve koordinasyonunu sağlar, kontrol noktalarını belirler ve düzenli takip-kontrolü gerçekleştirir. 

İstenilen malzemelerin istenilen zamanda proje sahasında temin edilmesi olarak tanımlanabilen proje lojistiği; gerekli malzemelerin en ekonomik yerden tedarikini ve tedarik edilen malzemelerin en ekonomik ve en pratik taşıma modelleri ile proje sahasına ulaştırılmasını içerir. 

Nadirler Lojistik, bünyesindeki dış ticaret bölümü ile malzeme tedariki için gerekli olan pazar araştırmalarını yaparak en ekonomik çözümlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Nadirler Lojistik, proje taşımaları için tüm taşıma konularında yetkindir. Karayolu, konteynır - komple gemi taşımaları, parsiyel - komple havayolu ve  demiryolu taşımalarını gerektiği yerlerde kullanma kapasitesine sahiptir.