NADİRLER
Menu

Hakkımızda

Nadirler Lojistik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu mühendisler tarafından, uluslararası taşıma hizmetleri vermek ve yurt dışında proje alan yüklenici firmalara proje lojistiği konusunda destek olmak amacıyla 2005 senesinde kurulmuştur.

Verdiğimiz temel hizmet, müşterilerimizin ihtiyacına uygun; coğrafi, politik ve ekonomik açıdan etkin lojistik çözümler üretmekle başlar. Firmamız, ürettiği lojistik çözümlerin uygulanmasında, yurt içi ve yurt dışı acentelerinin görev dağılımını ve koordinasyonunu sağlar, kontrol noktalarını belirler ve düzenli takip-kontrolü gerçekleştirir.

İstenilen malzemelerin istenilen zamanda proje sahasında temin edilmesi olarak tanımlanabilen proje lojistiği; gerekli malzemelerin en ekonomik yerden tedarikini ve tedarik edilen malzemelerin en ekonomik ve en pratik taşıma modelleri ile proje sahasına ulaştırılmasını içerir. Nadirler Lojistik, bünyesindeki dış ticaret bölümü ile malzeme tedariki için gerekli olan pazar araştırmalarını yaparak en ekonomik çözümlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Nadirler Lojistik, proje taşımaları için tüm taşıma konularında yetkindir. Karayolu, parsiyel/komple konteynır, Ro-Ro, gemi kiralama, parsiyel/ komple havayolu ve demiryolu taşımalarını gerektiği yerlerde kullanma kapasitesine sahiptir.